X
Back to the top
Esküvői és party zenekar Silver Moon zenekar

Partnerek

Partnerek

Szeretnénk egy kis segítséget nyújtani, megkönnyíteni a keresgélést a szakmai téren kiváló és megbízható szolgáltatók között.  Velük évek óta dolgozunk együtt és bizalommal ajánljuk Őket!

Fotós, videós

Esküvői fotós: Fejes Márton – http://www.fejesfoto.hu/

Esküvői fotós: Balajti András – http://www.balajtifoto.hu/

Esküvői fotós: F. Nagy Kinga és Gábor – http://fnagyfoto.hu/

Esküvői fotós: Kiss Lóránt – https://www.lorantkiss.com/

Esküvői fotós: Nagy Károly – https://eskuvoi-riportfoto.hu/

Esküvői videós: Endi András – https://www.facebook.com/szamosfilm/

Ceremóniamester, vőfély

Ceremóniamester – vőfély: Pethe István – https://petheistvan.wixsite.com/ceremoniamester

Ceremóniamester: Fazekas László – https://www.facebook.com/laszlo.fazekas.505

Vőfély:  Kathi Lajos – http://kathi_lajos.lakodalomba.hu/

Vőfély:  Magyari Tibor – http://magyari_tibor.lakodalomba.hu/

Ceremóniamester – vőfély: Ujhelyi István – http://ujhelyi_istvan.lakodalomba.hu/

Rendezvény helyszínek

Hotel Lycium – Debrecen – https://www.hotellycium.hu/hu

SZUSZ Park – Debrecen – http://szusz.hu/

Erdőspuszta Club Hotel – Debrecen – http://www.erdospuszta-clubhotel.hu/rendezvenyszervezes/eskuvo/

Chili Cafe – Debrecen – https://www.chilicafe.eu/eskuvok

Kerekerdő Rendezvényház – Debrecen – https://www.facebook.com/KEREKERDO.RENDEZVENYHAZ

Park Hill – Martinka – https://parkhill.hu/

Centrum Hotel – Debrecen – http://www.centrumhotel.hu/eskuvo